Konfliktą sankryžoje sprendė kumščiu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Neįprastas įvykis, kuris virto ikiteisminiu tyrimu dėl viešosios tvarkos pažeidimo, užregistruotas šeštadienį, apie pusę pirmos po pietų, judrumu garsėjančioje sankryžoje.

Pirminiais policijos duomenimis, incidentas kilo M. Daukšos ir Žemaitijos gatvių sankryžoje. Užsidegus raudonam šviesoforo signalui, dėl dar nustatinėjamų priežasčių iš automobilio išlipo keleivis – 30-metis vyras (jam nustatytas 2,07 promilės girtumas) ir trenkė kumščiu į veidą sankryžoje sustojusio automobilio BMW 320 46-erių metų vairuotojui.
Kaip paaiškėjo, šie vyrai nebuvo pažįstami. Įtariamasis smurtu sulaikytas.
Mūsų rajone nėra registruojama daug viešosios tvarkos pažeidimų – viešose vietose tokių nusikalstamų veikų iki rugsėjo užregistruota 25, gatvėse – tik dvi.

2 Atsakymai į “Konfliktą sankryžoje sprendė kumščiu”

  1. Algiui parašė:

    Jei “Ur O dai” nemoka vaziuoti, miglineja gatvese, sukelia avarines situacijas, ko pasekoje kyla rizika kitu asmenu saugumui, tokiems tik i snuki sustojus ir teduot. Kita karta tokie pagalvos pries uzkisdami ar grybaudami kelyje.

  2. algis parašė:

    debilu tauta,issigimeliai,alkoholikai.Lietuva nesikeicia,kaip buvo 90ais,taip ir liko.geda,geda,kad tokiu isgamu dar yra like.FU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*