Konfliktai baigėsi smurtu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmasis spalio dešimtadienis Mažeikių rajone buvo palyginti ramus: policijos pareigūnai dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėjo tik du ikiteisminius tyrimus. Anot pareigūnų, tai neturėtų stebinti – pranešimai apie šeimyninius ir kitokius konfliktus, kurie dažniausiai baigiasi apsistumdymais, pasipila mėnesio viduryje, kai pradedamos mokėti socialinės išmokos, kai atsiranda pinigų alkoholiui.

Pirmasis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėtas pirmadienį dėl vidurnaktį kilusio šeimoje konflikto. Bute Ventos g. 39-erių metų moteris stumdė ir smurtavo prieš savo vienmetį blaivų sugyventinį. Atvykę policijos pareigūnai įtariamąją smurtu sulaikė, jai nustatytas 1,84 promilės girtumas.
Kitas tokio pobūdžio tyrimas pradėtas dėl incidento, kilusio pirmadienį, apie pusę penkių vakaro, Tyliosios g. daugiabučio laiptinėje. Pirminiais duomenimis, iš matymo pažįstamas vyras sudavė ranka 64-erių metų moteriai į veidą. Įtariamasis smurtu kol kas nenustatytas.
Nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu, Mažeikių rajone šiemet gerokai sumažėjo – per rugsėjį tokių veikų buvo užregistruota vienuolika, per devynis mėnesius –133, pernai jų buvo 170.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*