Konfliktai šeimose spręsti kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo penktadienio iki sekmadienio mažeikiškiams policijos pareigūnams teko vyko į trijų šeimų namus ir aiškintis ten kilusių konfliktų aplinkybes.

Penktadienį, apie pusę dešimtos vakaro, pareigūnai vyko į Viekšnius, kur tramdė 22-ejų metų vaikiną. Jo 57-erių metų mama skundėsi, kad sūnus prieš ją smurtavo. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs – vaikinui nustatytas 1,88 promilės, moteriai – 2,55 promilės girtumas.
Tik prasidėjus šeštadieniui, pareigūnams pranešta apie smurtą Ukrinuose, kur chuliganiškai elgėsi neblaivus (1,87 promilės) 38-erių metų vyras – jis pakėlė ranką prieš septyneriais metais vyresnę sugyventinę bei 20-metę jos dukrą.
Pusę pirmos nakties Mažeikiuose, Gamyklos gatvės bute, pareigūnams teko raminti 27-erių metų vyrą. Lengvai apsvaigęs (0,74 promilės) mažeikiškis smurtavo prieš savo buvusią žmoną. Moteris buvo blaivi.
Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę, dėl smurto artimoje aplinkoje pradėti
ikiteisminiai tyrimai. Šį mėnesį mūsų rajone užregistruota 11 tokio pobūdžio nusikalstamų veikų, už kurias gresianti didžiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video