Kyšio pareigūnams įbrukti nepavyko

Šiais metais mūsų rajone tai jau trečias bandymas papirkti policijos pareigūnus, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio popietę penkiasdešimtmetis mažeikiškis ne tik sukėlė avariją, bet užsitraukė ir kitų nemalonumų – vairuotojas nenorėjo tikrintis girtumo ir bandė papirkti policijos pareigūnus.

Apie antrą valandą popiet policijos budėtojas gavo pranešimą, kad Rasos gatvėje automobilis „VW Golf“ trenkėsi į elektros stulpą, jį nulaužė ir ruošiasi sprukti. Atvykęs policijos ekipažas aptiko apdaužytą mašiną ir šalia jos vaikščiojantį vairuotoją, šešiolikos metų vairavimo stažą turintį V. Ž. Tarnybiniame policijos automobilyje avarijos kaltininko pareigūnai primygtinai prašė pasitikrinti girtumą, primindami, kad už vengimą atlikti šią procedūrą gresia bauda kaip už sunkų girtumą.
Vis dėlto tikrintis girtumą V. Ž. griežtai atsisakė. Negana to, išsitraukęs piniginę ir, išėmęs iš jos du šimtus litų, padėjo pinigus prie rankinio stabdžio rankenos.
Nors patruliai kelis kartus įspėjo mažeikiškį, kad jis daro nusikalstamą veiką, pastarasis liepė jiems „neaiškinti“ – neįforminti įvykio ir netikrinti blaivumo.
Į įvykio vietą buvo iškviesta policijos komisariato operatyvinė grupė, kuri ir įregistravo bandymo papirkti policijos pareigūnus faktą.
V. Ž. jokių protokolų nepasirašė, tad buvo dviem paroms uždarytas į policijos areštinę. Už valstybės tarnautojo papirkimą gresia laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Šiais metais mūsų rajone tai jau trečias bandymas papirkti policijos pareigūnus, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

One Reply to “Kyšio pareigūnams įbrukti nepavyko”

  1. xxx parašė:

    neturejo pažinčiu ir neieme,nuo manes paeme,kai tik buvo nesenai užklijuoti lipdukai ant golfu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*