Kyšis nepadėjo išsisukti nuo atsakomybės

Už bandymą papirkti pareigūnus vairuotojui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių policijos pareigūnai nesusigundė vairuotojo pasiūlytu kyšiu, todėl mažeikiškiui gresia iki penkerių metų nelaisvės.

Bandė papirkti

Naktį iš pirmadienio į antradienį Mažeikių rajono policijos pareigūnai eiliniam patikrinimui sustabdė automobilį „WV Golf“. Vairuotojo K. P. elgesys jiems iš karto sukėlė įtarimų, todėl buvo pasiūlyta pasitikrinti blaivumą. Dvidešimt devynerių metų mažeikiškis atsisakė tai padaryti ir  bandė papirkti jį sustabdžiusius policijos pareigūnus.
Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą jis pasiūlė 270 litų ir 5 eurų kyšį.

Ne kartą baustas

„WV Golf“ vairuotojas K. P. policijos pareigūnams įkliūva nebe pirmą kartą. Prieš kelerius metus jam dėl girtumo jau buvo atimta teisė vairuoti transporto priemonę ir iki šiol mažeikiškis šios teisės nėra susigrąžinęs. Todėl jam dar teks atsakyti ir už vairavimą neturint vairuotojo pažymėjimo.
Pagal galiojančią tvarką, vairuotojui atsisakius pasitikrinti blaivumą, jam yra fiksuojamas sunkus girtumas.
Pareigūnų teigimu, mažeikiškis K. P. yra ne kartą baustas ir už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.
Už bandymą papirkti pareigūnus vairuotojui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*