Laiku pastebėjus gaisrą, namas buvo išgelbėtas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio pavakarę gyvenamajame name užsidegęs sandėliukas galėjo tapti didelės nelaimės priežastimi. Operatyviai sureagavus, ugnis neišplito.

Antradienio pavakarę į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino Šerkšnėnų seniūnijos Lėlaičių kaimo gyventojas, kuris pranešė, kad dega namas. Į įvykio vietą išskubėjo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Balėnų ugniagesių komandos ekipažai.
Kai ugniagesiai atvyko, iš vieno aukšto medinio namo rūko dūmai. Iš patalpų pirmiausia buvo išneštas dujų balionas, ugnis numalšinta per penkiolika minučių.
Gaisras kilo gyvenamame name įrengtame sandėliuke. Nuo didesnių nuostolių šeimininkus apsaugojo tai, kad gaisras buvo laiku pastebėtas, be to, sandėliuke įrengta betoninė perdanga, kuri neleido ugniai išplisti į kitas patalpas.
Ugnis sunaikino sandėliuko viduje buvusią buitinę techniką: skalbimo mašiną, televizorių, kompiuterį, nemažai namų apyvokos daiktų ir drabužių.
Iš 41 per šiuos metus mūsų rajone kilusio gaisro net 23 atvejais degė gyvenamosios paskirties namai. Šešiolikos gaisrų kilimo priežastis – krosnies, židinių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimai.
Kaip nustatė Mažeikių priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, ir Lėlaičiuose gaisras kilo dėl šios priežasties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video