Mažeikiškiai pareigūnai – tarp prizininkų

Atrankos konkurso dalyviai po įveiktų rungčių ir apdovanojimų. Nuotrauka iš Telšių AVPK archyvo

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausios apskrities policijos pareigūnų komandos atrankos konkursas. Jame varžėsi penkios pareigūnų komandos iš Telšių, Kelmės, Akmenės ir Mažeikių.

Konkurse užduočių netrūko: buvo tikrinami vairavimo įgūdžiai, stebimi policijos pareigūnų veiksmai įvykio vietoje – kaip jie panaudoja savo darbo priemones ir pastebi visas įvykio smulkmenas. Vienoje iš rungčių pareigūnams teko šaudyti į taikinius iš įvairių atstumų. Konkurse neapsieita ir bene dažniausiai kasdieniame darbe sutinkamos situacijos – taktinių veiksmų, reaguojant į smurtą artimoje aplinkoje.
Susumavus rungčių rezultatus, paaiškėjo, jog pirmą vietą pelnė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, antri liko Kelmės rajono policijos komisariato atstovai. Ir tik dviem taškais nuo jų atsiliko trečią vietą užėmusi Mažeikių rajono policijos komisariato komanda.
Mažeikių garbę gynė Alfonsas Meškys, laikinai einantis Mažeikių rajono policijos komisariato vadovo pareigas, taip pat Nedas Dabkus, Justas Petrulevičius, Liveta Kauneckytė ir Andrius Kubilas.
Atrankos konkurso nugalėtojai rugsėjį vyksiančiame geriausių šalies policijos pareigūnų konkurse atstovaus Telšių apskričiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video