Mažeikiškių iniciatyvos prisideda prie saugesnės aplinkos kūrimo

Nuotrauka iš policijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariate vyko prevencinis renginys „Kartu už saugią Lietuvą“. Jame dalyvavo policijos rėmėjai, saugios kaimynystės grupių vadovai, bendruomenių pirmininkai ir  seniūnaičiai, policijos socialiniai partneriai.
Komisariato viršininkas Saulius Bumblys susirinkusius dalyvius supažindino su kriminogenine situacija rajone, kalbėta apie tai, kaip netapti nusikaltimo auka, išvengti sukčių pinklių, apie smurto artimoje aplinkoje problemą.
Po kalbų ir diskusijų vieningai buvo pritarta minčiai: labai svarbu bendradarbiauti, ieškoti bendrų tikslų, kurie vienytų ir prisidėtų prie saugesnės aplinkos kūrimo, siekti, kad gyventojai neliktų abejingi daromiems teisės pažeidimams ir pastebėję ką nors įtartino, neliktų abejingi, o skambintų į pagalbos centrą 112.
Pažymėta, kad policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai, saugių kaimynysčių grupių nariai, bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai rūpinasi visuomenės gerove ir saugumu savanoriškai, nesitikėdami atlygio – tiesiog daro gerus darbus dėl kitų, tad savo prasminga veikla taip pat prisideda prie saugesnės aplinkos kūrimo.
Pareigūnai padėkojo policijos rėmėjams Vidmantui Švažui ir Sigitui Petroškai, kurie yra ir saugios kaimynystės grupės pirmininkai, Ivanui Liauksminui, Vilmai Norvaišaitytei, Vaclovui Akavickui, Antanui Kovierai, Jevgenijui Linkevičiui, taip pat jauniesiems policijos rėmėjams Aistei Mažonaitei, Matui Petrauskui.
Renginio metu taip pat padėkota Švietimo skyriaus vyriausiajai specialistei, jaunimo reikalų koordinatorei Alvydai Purauskytei, Balėnų kaimo bendruomenės pirmininkei, seniūnaitei Virginijai Galdikienei, Buknaičių kaimo bendruomenės pirmininkui, seniūnaičiui, saugios kaimynystės kaimo grupės pirmininkui Alvydui Budžiui.
Šventinę nuotaiką ir nuostabią muziką renginio dalyviams dovanojo saksofonistė Karina Astrauskaitė.
Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ
Mažeikių rajono PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*