Mažeikiškiui – nemalonumai po avarijos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį po sukeltos avarijos išgerti keli stikliukai alkoholio pusamžiam mažeikiškiui pridarė daug nemalonumų.

Tądien mieste budėjusiam policijos ekipažui buvo pranešta, kad ties Žemaitijos gatvės 41-uoju namu – eismo įvykis: automobilis atsitrenkė į stovinčią transporto priemonę ir iš avarijos vietos nuvažiavo. Atvykę į vietą, policijos pareigūnai nustatė avarijos kaltininką ir nuvyko pas jį į namus.
Apklausiant 59-erių metų mažeikiškį, jis prisipažino, kad įvykdė avariją, o paklaustas, ar vartojo alkoholį, atsakė teigimai – esą jo išgėręs po patirto streso, dėl kurio ir pasišalino iš avarijos vietos. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, vyriškiui nustatytas lengvas, 0,51 promilės, girtumas.
„Kalbėdamas apie šį atvejį, galiu pasakyti tik du dalykus: įvykdei avariją, nenuvažiuok – arba palauk automobilio savininko, arba informuok policijos pareigūnus, kurie nustatys tą savininką ir užpildysite eismo įvykio deklaraciją. Antra, nevartokite alkoholio iki tol, kol nėra nustatytos visos eismo įvykio aplinkybės, nes gresia griežta administracinė nuobauda“, – patarė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Už tokį nusižengimą nuobaudą skiria teismas, alkoholio vartojimas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo gresia pinigine bauda nuo 1200 iki 1500 eurų bei vairuotojo pažymėjimo netektimi nuo trejų iki penkerių metų, taip pat gali būti skiriamas transporto priemonės konfiskavimas.

One Reply to “Mažeikiškiui – nemalonumai po avarijos”

  1. apas parašė:

    Kodėl nedingsta kvaili vairuotojai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*