Mažeikiškiui prokurorui ir teisėjui iš Kauno – įtarimai dėl papirkimo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnyba pranešė, kad jai priklausančios Šiaulių valdybos pareigūnai ketvirtadienio rytą sulaikė teisėjo papirkimu įtariamą Žilviną Gžimailą, Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorą, dirbantį Mažeikiuose.

Išplatintame pranešime sakoma, kad, ikiteisminio tyrimo duomenimis, Ž. Gžimaila įtariamas davęs 1000 eurų kyšį Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėjui Mindaugai Klemeniui už tai, kad nagrinėdamas vieną administracinę bylą šis teisėjas priimtų palankų sprendimą Ž. Gžimailos pažįstamam privačiam asmeniui, pažeidusiam Kelių eismo taisykles.
Šiuo metu vyksta būtini proceso veiksmai, sprendžiama dėl kardomosios priemonės skyrimo įtariamajam.
Minėto prokuroro atžvilgiu taip pat bus pradėtas tarnybinis patikrinimas bei priimtas sprendimas dėl nušalinimo nuo pareigų tyrimo laikotarpiui.
Skelbiama, kad ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad analogišką poveikį Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėjui galėjo daryti ir Kauno apygardos teismo teisėjas Ramūnas Antanavičius.

6 Atsakymai į “Mažeikiškiui prokurorui ir teisėjui iš Kauno – įtarimai dėl papirkimo”

 1. to ne gandragalviui parašė:

  Tamsta, gal galvą išsiplauk :-) O tai visai protelis suskystėjęs. Va, tokie buduliai ir pririnko į valdžią panašių į save.

 2. ne gandragalviui parašė:

  Jei esi is prokuroru, teiseju ar uredu gretu, tai aisku labai skauda del naujos valdzios veiksmu. Daug tokiu verkia, kad valstieciai isarde “lesyklas”. Verkia auksiniu saukstu pirkejai, verkia nelegaliu vilu prie ezeru statytojai, verkia gabriukas su karaliene, nes gali tekt atiduot kas priklauso valstybei. Verkia liberalkonservai, kad neprieina prie lovio. Geda klausyt to gandragalvio visciuko nuolatinio puolimo, o ka padare jis pats? Ogi nieko. Visi sugebejimai senai panai vaikus padaryt. Cia didelio sugebejimo nereikia

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Pasaka baigėsi, ar ne, Vilke – R. Antanavičiau? Kaip ten sakoma, kad gimęs šliaužioti, skraidyti negali? Paprašyk paguodos pas Mažeikių rajono apylinkės teismo Raudonkepuraitę, gal pasigailės, priglaus:DDD

 4. to na va kokie parašė:

  Gandragalvi, tu, gandragalvi :-) Nuo tos valstiečių “tvarkos” jau visai Lietuvai verkti norisi. Per keturis metus valdžioje pridirbs tiek nesąmonių, kad po to ir per 40 nepavyks iškuopti.

 5. na va kokie parašė:

  asmenys dirba prokurorais…uztat korupcija visoje Lietuvoje su didziausiomis saknimis. Uztat tiek puolama naujoji valdzia, bandanti padaryt tvarka salyje. Puola gabrieliai, gentvilai, zemaitaiciai, makaraites, zeimytes, jakilaiciai, valatkos, polit. apzvalgininkai, grybai ir visi kas netingi. Labai gaila, kad nera priemoniu tuos puolejus sutvarkyti

 6. apas parašė:

  Blogas prokuroras,jeigu nežino,kad kyšių duoti bet kam negalima,todėl jį reikia šalinti nuo tokių pareigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*