Mediena vagišiui naudos neatnešė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos ir geležinkelininkų bendradarbiavimo dėka pavyko operatyviai išaiškinti vagystę ir nustatyti įtariamąjį.

Vežė per kelis kartus

Praėjusį penktadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl medienos vagystės iš Žiogaičių kaime esančio medienos sandėlio.
UAB „Geležinkelių aplinkosaugos centras“ pareigūnus informavo, kad dingo bendrovei priklausanti mediena, kuri čia buvo sandėliuojama nuo balandžio pabaigos iki rugpjūčio 20-osios.
Atvykę geležinkelininkai neberado čia buvusių apie 83 kubinių metrų malkinės medienos.
Bendrovės darbuotojai apklausė aplinkinius gyventojus ir paaiškėjo visas nusikaltimo vaizdas. Netoli medienos sandėliavimo vietos gyvenantis vyriškis informavo, kad mediena per kelis kartus buvo išgabenta miškaveže.
Vyriškis įsidėmėjo ir užsirašė šios transporto priemonės valstybinius numerius, nes miško keliu kurį laiką važiavo iš paskos, negalėdamas jos aplenkti.

Teks atlyginti ir žalą

Policijos pareigūnai patikrino gautą informaciją ir nustatė įtariamąjį vagyste. Apklausiamas vyriškis neneigė pasisavinęs medieną. Jis pareigūnams patvirtino pasiėmęs miškavežę, atvykęs į pamiškę, pasikrovęs medžius ir parsivežęs juos į namus.
Dalis medienos jau buvo supjaustyta ir sukrauta į malkinę.
Kaip informavo policijos komisariato organizacinio poskyrio pareigūnai, vyras prisipažino įvykdęs nusikaltimą, už kurį jam gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Jis pasižadėjo atlyginti bendrovei padarytą turtinę žalą.
Policija prašo gyventojų nebūti abejingiems, pastebėjus daromus teisės pažeidimus ar įtartinai besielgiančius asmenis iš karto apie tai informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 444) 60 345.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*