Medikams patekti pas ligonę padėjo ugniagesiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienio vakarą greitosios pagalbos medikams prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos patenkant pas bute „įkalintą“ ligonį.

Apie aštuntą valandą vakaro skubios pagalbos telefonu 112 mažeikiškis pranešė, kad viename iš Žemaitijos gatvės 25-ojo namo butų yra jo senyvo amžiaus močiutė, kuri negali atrakinti durų, nes nugriuvusi ir susižeidusi galvą.
Atvykę Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai į patalpas antrajame aukšte pateko panaudoję ištraukiamąsias kopėčias, per pravirą langą. Į patalpas patekę ugniagesiai gelbėtojai atrakino buto duris ir įleido medikus, kurie suteikė pagalbą 83-ejų metų buto savininkei.
Šį mėnesį tai pirmas ugniagesių gelbėtojų toks ekstremalus durų atidarymas, per šiuos metus mažeikiškiai pareigūnai atliko 12 tokio pobūdžio darbų, 14 kartų jie skubėjo į pagalbą medikams.
Pareigūnai pataria senyvo amžiaus mažeikiškiams papildomus savo buto raktus palikti pas artimus giminaičius, neužsukti vidinių spynų, nes situacijos būna įvairios, o tokiomis savo atsargumo priemonėmis galima išvengti nemažų nuostolių, kai pareigūnams tenka išpjauti šarvuotąsias duris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video