Mikrorajono turgelyje aptikta kontrabandinių cigarečių

Policijos pareigūnai patikino, kad panašaus pobūdžio prevencinės priemonės bus vykdomos ir ateityje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šią savaitę Mažeikių rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnai surengė prevencinius reidus po turgavietes. Jų metu buvo paimta per šimtą pakelių įvairių pavadinimų cigarečių su Rusijos bei Baltarusijos pavyzdžio banderolėmis.


Gresia baudos 

Policijos pareigūnams patikrinus turgavietę, esančią Naftininkų gatvėje, buvo nustatyti du administraciniai teisės pažeidimai. Paimti 103 pakeliai įvairių pavadinimų cigarečių su Rusijos bei Baltarusijos pavyzdžio banderolėmis. Šiais tabako gaminiais nelestinai prekiavo dvi mažeikiškės. 
Dėl rastų pažeidimų policijos pareigūnai pradėjo tyrimą.
Mažeikių rajono policijos komisariato atstovė spaudai Violeta Grigaitienė priminė, kad akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis užtraukia baudą nuo vieno šimto iki penkiasdešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.


Gali pranešti 

Policijos pareigūnai patikino, kad panašaus pobūdžio prevencinės priemonės bus vykdomos ir ateityje.
Gyventojai, žinantys apie nelegalią  prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis, gali pranešti Policijos komisariato telefonais (8 443) 98 150, 112 arba pasitikėjimo telefono (8 443) 98 084.

11 Atsakymų į “Mikrorajono turgelyje aptikta kontrabandinių cigarečių”

 1. na parašė:

  ko stebitie juk ir policininkai rūko kontrabandines cigarėtes,dengia narkotikų prekeivius,nes už tai gauna didžiulius pinigus

 2. apzvalgininkas parašė:

  jei trecdalis biudzeto nenuplauktu,manau pakaktu visiem,aisku visi iesko pigiau,o su kontrabanda tai,valdzia zino kaip ji atkeliauja,sakoma varna ,varnai akies nekerta.

 3. bevardis parašė:

  Civilizuotose ES šalyse vid.atlyginimai yra 1500 -2500 eurų. Kainos-maisto,paslaugų,kuro proporcingos gaunamoms pajemoms. Bananų respublikose,kurios save laiko civilizuotomis šalimis,pajemos 290-500 eurų vidutiniškai. Tai dauguma priversti ieškotis kontrobandos.Be cigarečių galima gyventi,tačiau į darbą vandens prisipylęs nenuvažiuosi. Tik nereikia pasakų apie skyles biudžete. Tegul valstybinėse kontorose sumažina orą gadinančių bezdalių skaičių, tikrai daug sutaupytų.

 4. Tadas parašė:

  Matosi iš rašto, kad užtarėjai dar mokykloje verčiau parūkydavo, o ne lietuvių kalbos mokėsi. Klaidos kiekviename žodyje.

 5. ..... parašė:

  As tai uz kontrobanda tol, kol nebus padoriu kainu. Suprantu kad LT biudzetas mazai surenka lesu, bet tai jei as tai suprantu, kodel valdzia nesupranta? darykit isvadas, o ne saukit oi kiek kontrobandos daug i LT atvaziuoja. Dyzeli 2 metus pirkau nelegaliai, ir tuo dziaugiausi, vaziavau kur noriu ir kada noriu.

 6. DZIOK parašė:

  reikia suprasti ir tuos tikrintojus,jie irgi nori pigiau parukyti……. as uz juos!

 7. as parašė:

  kaip gaila tu moteriskiu!vis pigiau pirgdavom bet manau nieko tokio susimokes ir toliau prekiausis.LAIKIKITES MES UZ JUS.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  pirkeja,o tai ko perkat ,nepirktumet ir nieks nepardavinetu.Visada tvarka nuo saves reikia pradeti daryti…….

 9. Pirkėja parašė:

  Tai tiesa, labai dažnai matydavau, kaip vyrai šnibždėdami užlįsdavo už prekystalių ir nusipirkdavo cigaretes. Seniai reikėjo tvarką turgelyje daryti. Aišku, geriau vėliau, nei niekad. Taip būti negali

 10. jose parašė:

  o tu ka sizai nori kad condon pardavinetu?

 11. sizas parašė:

  kas antras rukantis ir kas trecias nerukantis zino , kad bulviu pardavejos vos ne kas antra pardavoja kontrabanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*