Moteris pasisavino eurus

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai prašo pagalbos atpažįstant moterį, kuri įtariama pasisavinusi svetimus pinigus.

Kaip informuoja pareigūnai, vagystė buvo įvykdyta sausio 29-ąją apie pusę dešimtos ryto prekybos centre „Maxima“ (Žemaitijos g.) iš „Swedbank“ bankomato. Moteris, kuri yra apie 35–40 metų, tamsių plaukų, vilkėjo juodas kelnes, tamsią striukę su gaubtuvu, avėjo juodais batais (žr. nuotraukoje) iš bankomato pasisavino svetimus 190 eurų.
Asmenis, mačiusius įvykį, atpažinusius vaizdo kameromis užfiksuotą moterį ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Nerijų Kontenį tel. +370 612 37 084 arba elektroniniu paštu nerijus.kontenis@policija.lt
Pasak pareigūnų, visuomenės pagalba tokiais atvejais neretai padeda – taip pavyko nustatyti chuligano, sumušusio žmones prie Žemaitijos gatvėje esančio naktinio baro, asmenybę, ne kartą nustatyti vandalai, nusiaubę tiltą per geležinkelį senamiestyje. Yra atvejų, kai į policiją kreipėsi vagysčių, kurios įvykdytos prekybos centruose, kaltininkės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*