Naktiniai pasivaikščiojimai – nesaugūs

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį nuo chuliganų nukentėjo keturi rajono gyventojai.

Penktadienį, apie penktą valandą ryto, Naftininkų gatvėje du jaunuoliai apgadino penkis apšvietimo stulpus, keikėsi ir kabinėjosi prie praeivių. Policijos pareigūnai juos sulaikė ir apklausė, abu buvo neblaivūs – 21-erių metų jaunuoliui nustatytas 1,60 promilės girtumas, metais jaunesniam – 2,07 promilės.
Šeštadienį policijos areštinėje atsidūrė du jauni vyriškiai. Apie pusę dviejų nakties Draugystės gatvėje trijų vaikinų buvo užpultas ir sumuštas neblaivus (2,35 promilės) 29-erių metų vyras. Pareigūnai sulaikė muštynėse dalyvavusį 26-erių metų neblaivų (2,33 promilės) mažeikiškį, kiti du mušeikos spėjo pabėgti.
Po pusantros valandos policijos ekipažas vyko į Laisvės gatvę, kur buvo sumuštas 22-ejų metų vaikinas. Nukentėjusysis išvežtas į Klaipėdos ligoninę gydytis galvos traumą. Dėl jo sumušimo buvo sulaikytas ir apklaustas 28-erių metų vyras, kuriam nustatytas 1,87 promilės girtumas.
Sekmadienį, antrą valandą nakties, Kalnijuose nepažįstamo vyriškio buvo sumušti 44-erių ir 52-ejų metų vyrai. Įtariamasis išaiškintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*