Naujieji metai sutikti be didelių incidentų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Naujieji metai Mažeikiuose sutikti palyginti ramiai – policija pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl viešosios tvarkos pažeidimų bei penkis – dėl smurto artimoje aplinkoje. Medikai teigė didelio pacientų antplūdžio nepajutę.


Vaikinui užkliuvo šviesoforas

Pirmasis ikiteisminis tyrimas šiais metais pradėtas jau dešimt minučių po vidurnakčio dėl devyniolikmečio Ž. G. veiksmų. Policijos pareigūnai pastebėjo, jog vaikinas Naftininkų ir Žemaitijos gatvių sankryžoje sugadino šviesoforą. 
Apie ketvirtą valandą ryto mieste jaunuolių grupė sumušė 37-erių metų G. J. Vyriškiui Mažeikių ligoninės priėmimo skyriuje nustatytas nosies lūžimas bei lūpos kirstinė žaizda.
Apie devintą valandą vakaro medikų pagalbos prireikė 23-ejų metų V. V. ir dvejais metais jaunesniam I. B. Pareigūnams vaikinai teigė, kad Žemaitijos gatvėje jie buvo sumušti dviejų nepažįstamų asmenų. Vienam mažeikiškiui priėmimo skyriuje nustatyta kaktos mušta žaizda bei apatinio žandikaulio lūžimas, kitam – kairės pusės žandikaulio lūžimas.
Ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl viešosios tvarkos pažeidimo, už tai chuliganams gresia nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki dvejų metų.


Mušė artimuosius 

Sausio pirmąją nuo keturioliktos valandos į policiją pradėjo plaukti pranešimai apie artimųjų naudojamą smurtą. Visais  penkiais atvejais, kai dėl fizinio skausmo sukėlimo buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, smurtautojai buvo neblaivūs. 
Pirmasis į policijos areštinę buvo atvežtas bute mažamečio sūnaus akivaizdoje siautėjęs 39-erių metų J. K. Vyriškis ranka keletą kartų trenkė savo žmonai per galvą. Po dviejų valandų pareigūnai skubėjo į kitą butą, kur vaidus kėlė 34-erių metų J. K. Jis taip pat, nepaisydamas mažamečių vaikų, ranka keletą kartų trenkė savo vienmetei sugyventinei per galvą.
Vakare du pranešimai apie smurtą gauti iš rajono. 31-erių metų A. L., matant mažametei dukrai, pakėlė ranką prieš savo žmoną, kitu atveju, taip pat mažamečių vaikų akivaizdoje, neblaivus keturiasdešimtmetis A. L. ranka trenkė bei smaugė savo draugę.
Sausio pirmosios įvykių suvestinę užbaigia įrašas apie „moterišką“ smurtą bute Mažeikiuose. Net 3.07 promilės girtumą pasiekusi dvidešimtmetė D. G. ranka trenkė per veidą savo motinai.


Iškvietimų nepagausėjo 

Greitosios pagalbos medikai informavo antradienį ir trečiadienį didesnio iškvietimų skaičius neužregistravę, jų buvę tiek, kiek ir įprastomis darbo dienomis. 
„Kaip ir paprastomis dienomis, į ligoninės priėmimo skyrių dažniausiai vežėme neblaivius bei sumuštus asmenis, tačiau ypatingos pagalbos neprireikė. Per tas dvi dienas apsinuodijimo maistu išvengta, nebuvo ir nukentėjusiųjų nuo pirotechnikos“, – sakė Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro vyriausioji slaugytoja Sonata Keliotienė.


Pareigūnų pagalbos neprireikė 

Gana įprasti budėjimai tomis dienomis buvo ir Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. 
Sausio pirmąją apie pusę trijų ryto pranešta, kad iš buto Ventos gatvės 24-ajame name veržiasi dūmai. Kai pareigūnai atvyko į nurodytą vietą, buto duris jau buvo išlaužę kaimynai, patalpos buvo pilnos dūmų. Tada pabudo ir šeimininkė, kuri prieš užmigdama buvo palikusi ant dujinės viryklės verdantį puodą su maistu.
Pusę vienuoliktos ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad Ukrinuose, namo Varduvos gatvėje kamine dega suodžiai, iš po stogo rūksta dūmai. Ir šiuo atveju pareigūnų pagalbos neprireikė – kai atvyko ekipažai, suodžiai nebedegė, o kamino šiltinimo medžiagą, kuri jau buvo pradėjusi rusenti, gesintuvais užgesino patys gyventojai.

4 Atsakymai į “Naujieji metai sutikti be didelių incidentų”

 1. Petras, 84 m. to Solveiga, 14 m. parašė:

  Na man irgi gerai su tavim buvo ir tas senas geras alkocholis padejo tau nebematyt mano rauksliu ir nuogulu, o Viagra irgi darba atliko…

 2. Neda parašė:

  Solveigai pasisekė. aš per Naujuosius ieškojau bachūriuko meiles nuotykiams ir neradau. visi buvo smigę ir nepajėgūs.

 3. Kostas parašė:

  Neįdomūs Naujieji, jei nebuvo jokių mordobojų ir peilio dūrių. Kažkaip neįprasta….

 4. Solveiga, 14 m. parašė:

  Per Naujuosius praradau nekaltybę…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*