Neblaivių vairuotojų vis daugėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kova su neblaiviais eismo dalyviais griežtėja, o girtų vairuotojų rajone nemažėja.
Praėjusią savaitę neblaivių „erelių“ sąrašą papildė net Ispanijos pilietis.

Sužeistas motociklininkas

Kelių eismo taisykles šeštadienio vakarą visiškai ignoravo Krakių gyventojas V. Š. Toks rajono gyventojo elgesys sukėlė avariją, už kurią jam gresia bauda, o sužeidimus teks gydytis ambulatoriškai.
Pirminiais policijos duomenimis, avarija Užventėje įvyko šeštadienį po aštuonių vakaro. Automobilis „VW Touran“, kurį vairavo vietos gyventoja, sankryžoje suko į dešinę ir ją tuo metu iš dešinės lenkė krakiškio vairuojamas motociklas. V. Š. savo dviratės transporto priemonės, kuri buvo be valstybinių numerių, nebespėjo sustabdyti ir trenkėsi į mašinos ratą. Po susidūrimo motociklas kelis karus apsivertė.
Atvykę medikai motociklininką išvežė į Mažeikių ligoninę, kur suteikė pagalbą ir sumušimus išleido gydytis ambulatoriškai. Policijos pareigūnai nustatė, kad krakiškis vairuotojo pažymėjimo nėra įgijęs, be to, vairavo neblaivus – V. Š. nustatytas 0,73 promilės girtumas.

Ispanas važinėjosi po gimtadienio

Praėjusią savaitę neblaivių vairuotojų pasipylė kaip iš gausybės rago: pirmadienį girtas vairuotojas važinėjosi tol, kol Tirkšliuose patyrė avariją, ketvirtadienį pareigūnai iš Telšių mieste sulaikė du neblaivus mažeikiškius, dar du neblaivūs vairuotojai į policijos rankas  beveik toje pačioje vietoje įkliuvo antradienį ir šeštadienį.
Antradienio pavakarę ties buvusia prekybos baze Skuodo gatvėje policijos pareigūnai sustabdė jiems įtarimą sukėlusį automobilį „Citroen C4“. Įtarimai pasitvirtino – mašiną vairavęs 33-ejų metų mažeikiškis J. K. buvo neblaivus, jam nustatytas 1,85 promilės girtumas.
Šeštadienį apie pusę trijų ryto toje pat vietoje policijos ekipažas sustabdė automobilį „Mitsubishi L200“.  Ir nuo šio vairuotojo, Ispanijos piliečio A. S., penktadienį šventusio 32-ąjį gimtadienį, sklido alkoholio kvapas. Užsieniečiui alkoholio tikrintuvu nustatytas 1,14 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*