Neblaivius vairuotojus traukia policijos komisariato aikštelė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau antras neblaivus vairuotojas pats atvyksta į Mažeikių rajono policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštelę ir „prisiduoda“ pareigūnams.

Ketvirtadienį, prieš ketvirtą valandą nakties, vaizdo stebėjimo kameros mažeikiškiams policijos pareigūnams parodė, kad į prie jų pastato esančią aikštelę Gamyklos gatvėje įvažiavo automobilis „Renault Laguna“. Įtarimų policininkams sukėlė keisti mašinos manevrai – beveik tuščioje aikštelėje ji važinėjo pirmyn ir atgal.
54-erių metų vyras policijos pareigūnams pateikė vairuotojo pažymėjimą, tačiau girtumą, nors nuo jo sklido alkoholio kvapas ir akivaizdžiai matėsi, kad yra neblaivus, pasitikrinti atsisakė.
Atsisakymas tikrintis blaivumą nuo ikiteisminio tyrimo neišgelbėjo – kadangi vairuotojas vengė tai padaryti, kai buvo nustatyti neblaivumo požymiai, vyriškis buvo sulaikytas. Už tokį nusižengimą vairuotojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.
Tai jau antras neblaivus vairuotojas, kuris pats atvyko į policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštelę ir pateko į pareigūnų rankas. Liepos 27-osios naktį automobiliu „Renault Laguna“ į aikštelę atvyko ir neįgaliųjų vietoje pastatęs savo mašiną joje užmigo 49-erių metų Ukrainos pilietis. Jam pareigūnai nustatė 1,89 promilės girtumą.

One Reply to “Neblaivius vairuotojus traukia policijos komisariato aikštelė”

  1. Kur kreiptis parašė:

    Gal kas zinote kur kreiptis del stadiono tvenkiniuose paleidziamu medziokliniu sunu , kurie gaudo antis ir galimai sudraske tris gulbiukus, zmones saks kad du tikrai sudraske. Be to, treciadieni dingo ir gulbinas, liko vien gulbe su ganaSilpnais dviem jaunikliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*