Neblaivūs vairuotojai siautėja toliau

Automobiliui „Audi 80“ verčiantis buvo gerokai apgadintas jo priekis. Nuotrauka iš policijos archyvo

Girti ir be teisės vairuoti – tokie kelių eismo taisyklių pažeidėjai į policijos rankas pakliuvo priešpaskutinį rugsėjo savaitgalį.


Ankstesnė bauda nepamokė 

Rugsėjo 21-ąją kelių policijos ekipažas skubėjo į dvi avarijas, kurias sukėlė neblaivūs vairuotojai.
Pirmasis pranešimas apie įvykusią avariją gautas iš kelio Mažeikiai-Plungė-Tauragė ruožo, ties aplinkkelio sankryža. Žmonės pamatė, jog automobilis „VW Golf“, kurį vairavo mažeikiškis Stoties gatvės gyventojas D. K., nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į kelio ženklą.
Atvykę į įvykio vietą, policijos pareigūnai užfiksavo net kelis mažeikiškio padarytus pažeidimus – transporto priemonė buvo nedrausta privalomuoju draudimu, tinkamai neįregistruota, vairuotojo pažymėjimo jis neįgijęs, be to, vairuotojas buvo neblaivus – nustatyta 1,9 promilės alkoholio.  D. K.  pareigūnams tvirtino, kad automobilis tapo nevaldomas, todėl ir nesugebėjo išsilaikyti ant kelio.
Apie dešimtą valandą vakaro vieno Rubikų gyvenvietės namo šeimininkus išeiti į lauką privertė trenksmas. Jie pamatė, kad į jų tvorą trenkėsi ir apsivertė automobilis „Audi 80“. Iš mašinos iššokę keturi jaunuoliai, kurie atrodė neblaivūs, vėl pastatė ją ant ratų, susėdo ir nudūmė Sedos link. Policijos pareigūnai apibūdintą automobilį aptiko Ketūnuose, juo prisipažino važiavęs devyniolikmetis D. L.
Policijai jaunuolis prisipažino sprukęs dėl to, kad neturi vairuotojo pažymėjimo ir buvo neblaivus. Šių metų sausį jam jau buvo skirta tūkstančio litų bauda už vairavimą neturint vairuotojo pažymėjimo. Dabar  D. L. gresia bauda nuo 4000 iki 5000 litų arba administracinis areštas.


Norėjo nuvažiuoti iki parduotuvės 

Savaitgalį mieste sulaikyti trys vairuotojai, kurie važinėjosi neturėdami vairuotojo pažymėjimo, du iš jų prie vairo sėdo neblaivūs.  
Penktadienį po trečios valandos ryto Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje patikrinti sustabdytas automobilis „Opel Zafira“. Nuo devyniolikmečio vairuotojo V. K. sklido alkoholio kvapas, todėl jis buvo patikrintas alkoholio tikrintuvu. Mažeikiškiui nustatytas 1,05 promilės girtumas, vairuotojo pažymėjimo pateikti jis negalėjo – šiais metais vairuodamas automobilį jis leistiną greitį viršijo 49  km per val., už tai turėjo sumokėti šešių šimtų litų baudą ir su vairuotojo pažymėjimu atsisveikino pusei metų.
Šeštadienio popietę Naftininkų gatvėje buvo sustabdytas 26-erių metų židikiškės A. K. vairuojamas „BMW“. Rajono gyventoja negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, nes nėra jo įgijusi, sakė norėjusi tik nuvažiuoti į parduotuvę.


Du pažeidėjai – Laisvės gatvėje 

Sekmadienio vakarą mažeikiškiams policijos pareigūnams buvo pranešta, kad nuo Tirkšlių atvažiuoja automobilis „Honda“, kurio vairuotojas, įtariama, yra neblaivus. Policijos ekipažas užkirto kelią, tačiau automobilio sulaikyti jiems nepavyko. Po kurio laiko gauta informacija, kad ta pati transporto priemonė pasirodė Laisvės gatvėje. Atvykę pareigūnai iš tolo pamatė mašiną, kuri mėtėsi nuo vieno gatvės krašto prie kito. Sustabdžius paaiškėjo, kad į miestą atvyko 21-erių metų pievėniškis A. G., kuriam nustatytas 3,17 promilės girtumas. 
Vairuotojo pažymėjimo vaikinas neturėjo – dar pernai birželį už vairavimą girtam jis buvo atimtas dvejiems metams, taip pat skirta dviejų tūkstančių litų bauda.
Tik prasidėjus pirmadieniui policininkai Laisvės gatvėje sustabdė patikrai automobilį „Audi A8“. 24-erių metų mažeikiškiui A. S., kurio vairavimo stažas šešeri metai, nustatytas dviejų promilių girtumas.

2 Atsakymai į “Neblaivūs vairuotojai siautėja toliau”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    zek ka kramtai

  2. egel parašė:

    Pazystu sia seima is Ketunu, tevai vazinejasi girti, vaikai, ir dar kudikis auga tuose asocialiuose namuose, kur girtaujama.I r nesuprantu kur vaiku teises ziuri, kai leidzia nepilnametei auginti vaika tokioje aplinkoje….griestint ir griestinti tik bausmes, nes tokie napsimoko,gerai jei tik patys nukencia, ne duok Dieve nekaltas zmogus pasipainiuotu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*