Nukentėjo ir automobilis, ir gyvenamasis namas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio popietę Algirdo ir M. Valančiaus gatvių sankryžoje įvyko neįprasta avarija, po kurios buvo apgadinta tvora, gyvenamasis namas ir visiškai suniokotas automobilis „Toyota Previa“.

Pirminiais policijos duomenimis, avarija įvyko apie 3 valandą po pietų, kai 53-ejų metų vairuotojas savo automobiliu vežė priepuolio ištiktą sūnų į Mažeikių ligoninę. Važiavimo metu sūnus užvirto ant vairuotojo, mašina tapo nevaldoma ir, pramušusi tvorą, trenkėsi į gyvenamąjį namą.
Per avariją vairuotojas nenukentėjo, jo sūnus dėl sumušimų stebėjimui paguldytas į Mažeikių ligoninę. O štai automobiliui policijos pareigūnai panaikino valstybinės techninės apžiūros galiojimą – dėl suniokojimų jam uždrausta dalyvauti viešajame eisme.
Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje, per savaitgalį užregistruotos dar kelios „metalinės“ avarijos, kur apgadinti automobiliai.
Neblaivių vairuotojų per tris paskutines praėjusios savaitės dienas Mažeikių rajone nenustatyta.

One Reply to “Nukentėjo ir automobilis, ir gyvenamasis namas”

  1. Edvinas parašė:

    Tikiuosi žmonės buvo apsidraudę savo namus! Matot, niekada negali būti tikras, jei ne gaisras ar nelaimingas atsitikimas, gali tiesiog mašina įvažiuoti į tavo tvorą, namus ir t.t. Gerai, kad visi sveiki gyvi, bet savo turtas taip pat svarbus.. https://www.unohub.lt/paslaugos/draudimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*