Nukentėjusiems teko kreiptis į medikus

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Agresija paskutinį vasaros mėnesį ir toliau figūruoja rajono policijos suvestinėse, dėl sužalojimų nukentėjusiems asmenims tenka kreiptis į medikus.

Konfliktus sprendė smurtu

Antradienį į policiją kreipėsi du rajono gyventojai dėl pirmadienį patirto smurto.
Apie antrą valandą ryto konflikto, kilusio tarp dviejų sutuoktinių prie Griežės karjero, metu, pirminiais policijos duomenimis, 26-erių metų vyras sumušė savo trejais metais vyresnę žmoną.  Jai Mažeikių ligoninėje diagnozuota kairiosios plaštakos trauma.
Smurtą prieš mamą matė ir jos vienuolikmetė bei aštuonmetė dukros, vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.
Apie penktą valandą vakaro Gamyklos gatvėje namuose susikibo garbaus amžiaus mažeikiškiai. Barnis baigėsi tuo, kad 67-erių metų moteris trenkė šepečio kotu dvejais metais vyresniam vyrui per ranką, dėl ko jai teko vykti į policijos komisariatą.

Agresiją sukėlė alkoholis

Dar dėl dviejų nusikalstamų veikų, dėl kurių ikiteisminiai tyrimai pradėti antradienį, pagrindinė priežastis buvo alkoholis.
Pirmadienio vakarą Ventos gatvės daugiabučio namo kieme neramumus kėlė 33-ejų metų vyras. Jis, matant pašaliniams asmenims, kumščiu smogė į veidą dešimčia metų vyresniam vyriškiui, kuriam medikai diagnozavo galvos ir rankos traumas.
Chuliganą sulaikė policijos pareigūnai, jam buvo nustatytas 1,92 promilės girtumas.
Dar liepos 29-ąją Laižuvoje išgertuvių metu nukentėjo dvidešimtmetis. Jam iš matymo pažįstamas vyras smogė kumščiu į veidą, lūžo apatinis žandikaulis. Įtariamasis šiuo metu ieškomas, jo atžvilgiu pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*