Nukentėjusioji užpuolė kitą moterį ir jos automobilį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pareigūnams teko raminti smurtaujančius artimuosius ir aiškintis incidentą, įvykusį saugomoje automobilių aikštelėje.

Automobilių aikštelėje – aistros

Sekmadienio rytą incidentas, kurio aplinkybes šiuo metu aiškinasi policija, įvyko Naujojoje gatvėje esančioje saugomoje teritorijoje. Pirminiais policijos duomenimis, apie vienuoliktą valandą ryto 50-metis vyras, kuris buvo blaivus, smurtavo prieš savo taip pat blaivią metais jaunesnę žmoną.
Dėl fizinio skausmo sukėlimo vyras buvo sulaikytas.
Tą pačią dieną į pareigūnus su pareiškimu kreipėsi 51-erių metų moteris, kuri teigė, kad tuo pačiu metu, jai sėdint automobilyje, kuris stovėjo aikštelėje Naujojoje gatvėje, prie jos priėjo nuo sutuoktinio nukentėjusi moteris ir pradėjo smurtauti bei apspardė automobilį.
Padaryta turtinė žala tikslinama, šio įvykio peripetijos paaiškės ikiteisminio tyrimo metu.

Pastūmėjo alkoholis

Šeštadienį pareigūnams kelis kartus teko raminti neblaivius ir agresyvius vyrus.
Į policijos areštinę iš namų tą dieną buvo atvežtas 27-erių metų Draugystės gatvės gyventojas. Būdamas neblaivus (1,80 promilės), jis pakėlė ranką prieš dvejais metasi jaunesnę žmoną, kuriai nustatytas 0,83 promilės girtumas.
Trečią valandą dienos pareigūnų ekipažas skubėjo į Lėtenius, kur sprendė neblaivių vyriškių konfliktą. Nustatyta, kad 24-erių metų neblaivus (2,72 promilės) posūnis sumušė 42-ejų metų taip pat neblaivų (2,50 promilės) patėvį. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Apie pusę aštuonių vakaro Kapėnuose susikibo du neblaivūs broliai – 35-erių metų vyras (1,25 promilės) smurtavo prieš 17-metį (1,59 promilės). Vyresnysis brolis atsidūrė policijos areštinėje.
Dar vienas pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje policiją pasiekė iš Naftininkų gatvės, kur 23-ejų metų vyras pakėlė ranką prieš blaivią 19-metę sugyventinę, o po incidento pasišalino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*