Nuo liūdnesnių pasekmių apsaugojo priešgaisrinė signalizacija

Algirdo gatvėje esančio garažo gaisras jo savininkui galėjo sukelti didelių nuostolių. Laimei, apie galimą pavojų įspėjo priešgaisrinė signalizacija.

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį apie devintą valandą vakaro apsaugos įmonės operatorė pastebėjo, kad suveikė vieno iš Algirdo gatvėje saugomų garažų priešgaisrinė signalizacija. Į įvykio vietą išvyko ne tik saugos ekipažas, bet ir Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, buvo iškviestas ir garažo savininkas.
Apžiūrėjus pastatą iš išorės, buvo pastebėti iš patalpos rūkstantys dūmai. Atrakinus duris, aptikta, jog ant darbastalio nedideliame plote degė darbo įrankiai, ugnies liežuviai jau kėsinosi ir į garažo sieną, kuri buvo apkalta medinėmis dailylentėmis.
Gaisras užgesintas per kelias minutes, jo metu apdegė pastato siena ir jame buvę darbo įrankiai bei darbo įrankių stalas. Gaisro nuostoliai įvertinti 500 eurų. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, įtariama, kad priežastis – padegimas.
Jei ne signalizacija, nuostoliai galėjo būti kur kas didesni: patalpa buvo iškalta medinėmis dailylentėmis, garaže tuo metu buvo laikomi du automobiliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*