Nuo vandalų kentėjo automobiliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šventinėmis dienomis mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus, susijusius su transporto priemonėmis, – vieną – dėl mašinos sugadinimo, kitą – dėl vagystės.

Gruodžio 22-ąją policijos pareigūnams buvo pranešta, kad Draugystės gatvės namo kieme esančioje nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje apgadintas čia stovėjęs 59-erių vyrui priklausantis automobilis „Mitsubishi Grandis“. Policijos pareigūnai sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą 21-erių metų vaikiną, kuriam sulaikymo metu nustatytas 1,83 promilės girtumas. Padarytą žalą automobilio savininkas įvertino 400 eurų.
Pirmąją Kalėdų dieną aptikta, kad Voveriuose apvogtas automobilis „Ford Focus“. Išdaužę galinį lango stiklą, vagys įsibrovė į mašiną ir pagrobė magnetolą bei automobilio akumuliatorių. Tuo neapsiribota: pavogtos visos keturios padangos su ratlankiais, taip pat sulaužytos automobilio priekinės grotelės bei sulankstytas automobilio variklio dangtis.

2 Atsakymai į “Nuo vandalų kentėjo automobiliai”

  1. trafic.lt parašė:

    Buvo ir man taip nutikę, kad chuliganai apgadino automobilį kieme ir pabėgo, o dar be draudimo stovėjo, tai teko detalių po to pačiam ieškoti kur pigiau nusipirkti iš savo kišenės. Gerai kad radau vietelę kur visko turėjo ir kainos tikrai labai viliojančios

  2. Aurimas parašė:

    Buvo ir mano apgadinę automobilį vandalai, o gal ir kaimynai pagalvoją, kad jų vietoje pastačiau. Numušė man veidrodėlius ir apibraižė. Nelabai patenkintas buvau iš ryto prieš darbą pamatęs… Užregistravau įvyki, tačiau dalis teko vis tiek pirkti, nes kasko neturėjau, o draudimas reikalavo galvų, kad atlyginti nuostolius. Draugas parekomendavo parduotuvę trafic.lt čia už gerenę kainą galėjau reikiamas dalis nusipirkti. Gaila kad vandalų nesugavome. Dar pastebėjau kelias dienas mašiną naktį, tačiau incidentas nepasikartojo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*