Nustatinėjamos vaikinų asmenybės

Nuotr. iš policijos archyvo

Policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos – jie siekia nustatyti jaunų vaikinų, kurie chuliganiškai elgėsi senamiestyje, asmenybes.
Šiuo metu Mažeikių rajono policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl incidento, kuris Laisvės gatvėje prie kavinės „Charlie Pizza“, vyko praėjusių metų gruodžio 22-osios naktį, pusvalandis po vidurnakčio.
Buvo nustatyta, kad du jauni (manoma, 19–25 metų) vaikinai smurtavo prieš du vyrus.
Vienas iš vaikinų – liekno kūno sudėjimo, rudos spalvos trumpų plaukų – vilkėjo juodos spalvos megztinį, mėlynos spalvos kelnes. Kitas taip pat liekno kūno sudėjimo vaikinas vilkėjo baltai juodos spalvos megztinį (žr. nuotraukose).
Pareigūnai prašo gyventojų, pastebėjusių ieškomus asmenis ar galinčių suteikti bet kokios informacijos apie galimą jų buvimo vietą, apie tai nedelsiant pranešti Mažeikių rajono policijos veiklos skyriaus tyrėjai Livetai Kauneckytei tel. 8 675 28698 arba atvykti į policijos komisariatą.
Kaip informavo policijos pareigūnai, ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio kol kas nepradėtas, aiškinamasi jo aplinkybes.
Primename, kad visuomenės pagalba yra svarbi – tokiu būdu mieste jau nustatytas lifto niokotojas, prie kavines žmones sumušęs vyriškis, išaiškinta kelių asmenų, įvykdžiusių vagystes, tapatybė.

One Reply to “Nustatinėjamos vaikinų asmenybės”

  1. sa parašė:

    Atimkit licencija is to susikto charlyno galu gale, kad nedirbtu naktim. Absurdo komedija kazkokia. Pati tragiskiausia Mazeikiu kavine, o dabar dar ir mordabojke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*