Paaugliai pasiilgo laisvės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtos keturios paieškos bylos dėl dingusių paauglių. Pasak pareigūnų, visi jie iš namų ar globos įstaigų prapuola nebe pirmą kartą.

Pirmadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, pareigūnams buvo pranešta apie dingusį 15-metį Lėtenių gyventoją. Paauglys rytą išvažiavo į mokyklą Mažeikiuose ir negrįžo.
Nuo pat ankstaus antradienio ryto pareigūnus vienas po kito pasiekė pranešimai apie dingusius vaikus ir globotinius. Išvakarėse iš Bendruomeninio pagalbos vaikams centro išėjo ir negrįžo 18-metis globotinis. Pareigūnai paskelbė 14-metės Draugystės gatvės gyventojos paiešką – mergaitė rytą išėjo iš namų į mokyklą ir nesugrįžo. Pareigūnams pranešta apie dar vieną dingusią mergaitę – rytą iš namų Žemaitijos gatvėje išėjusią 13-metę.
Pareigūnai neatmeta galimybės, kad paaugliai, praleidę laiką mieste, patys sugrįš į namus arba juos pastebės ir parveš policijos pareigūnai.
Apie kovo 20-ąją į Rusiją išvykusį ir dingusį 41-erių metų Pavenčių gatvės gyventoją vis dar nėra žinių.

One Reply to “Paaugliai pasiilgo laisvės”

  1. Nuomonė parašė:

    Ko gero, tai šeimoje nerandantys meilės, artumo vaikai. Leteniškė mama labai mėgsta stikliuką. Kažin ar būtų pasigedusi savo paauglio. Jai jis mažiausiai rūpi…Mergelės irgi su įspūdingu žodynu ir elgesiu. Gulinėjo ant rūsio stogų…keikėsi taip, kad geriau būtų pabūti kurčiam…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video