Pagalba suteikta laiku

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajono gyventojams tris kartus reikėjo ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Pavojingiausias incidentas kilo šeštadienį – Viekšniuose gyvenamojo namo kambariai skendėjo dūmuose.

Kiek po trečios valandos nakties ugniagesius gelbėtojus pasiekė pranešimas, kad Viekšniuose, Mažeikių gatvėje, dega namas. Į įvykio vietą išskubėjo vietos ugniagesiai gelbėtojai ir Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas.
Specialiąsias tarnybas informavo namo šeimininkė. Miegodama ji pajuto dūmus. Į tarnybas kreiptasi laiku: palėpėje jau pradėjusią siausti ugnį pavyko užgesinti per kelias minutes, gaisras nespėjo išplisti. Ugniagesiams gelbėtojams teko išpjauti nemažą plotą medinio perdengimo prie kamino, kur ir buvo gaisro židinys.
Pirmą valandą po pietų sodų bendrijos „Obuoliukas“ gyventoja pranešė, kad name užsidegė skalbimo mašina. Atvykę pareigūnai rūkstančią mašiną užgesino, išnešė į lauką, o patalpas išvėdino.
Neįprasto iškvietimo ugniagesiai gelbėtojai sulaukė sekmadienio popietę – Žagarėlės gatvės gyventoja informavo, kad užkaito šildymo sistema, pakilo aukšta temperatūra, gresia gaisras. Incidentą pareigūnai likvidavo atsukę sklendes: taip šildymo sistema buvo ataušinta, temperatūra nukrito iki normalios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*