Pareigūnai aptiko du naminukės „taškus“

Per septynis šių metų mėnesius mūsų rajone už naminės degtinės laikymą ar realizavimą pradėtos 52 administracinės teisenos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Telšių vyriausiojo policijos komisariato prevencijos poskyrio tyrėjai atliko specialiąją užduotį – patikrino gautus pranešimus apie Mažeikiuose veikiančius naminės degtinės „taškus“. Du iš šių pranešimų pasitvirtino.

Prieš pusę aštuonių ryto pareigūnai pasibeldė į 55-erių metų Ventos gatvės gyventojos butą. Jame policijos pareigūnai aptiko penkių litrų talpos indą, pripildytą skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.
Prieš pirmą valandą dienos telšiškiai pareigūnai apsilankė 78-erių metų Skuodo gatvės gyventojo namuose. Čia jų laukė mažesnis laimikis – virtuvėje rastas pusantro litro plastikinis butelis su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą.
Radiniai perduoti ekspertams, surinkta medžiaga administracinei teisenai pradėti. Už naminės degtinės laikymą mažeikiškiams gresia bauda nuo 300 iki 1,5 tūkst. litų, o jeigu žmogus jau kartą baustas už tokį nusižengimą, bauda gali padidėti iki 3 tūkst. litų.
Pasak mažeikiškių pareigūnų, kolegos iš Telšių į pagalbą buvo pakviesti dėl vienintelės priežasties – mūsų prevencijos poskyrio pareigūnai, dirbantys mieste ne pirmus metus, pažeidėjams yra gerai žinomi, pastarieji net neatveria durų, tuo tarpu kito miesto pareigūnų jie nepažįsta. Tokių operacijų, kai tikrinami iš piliečių asmeniškai ar anoniminiu rajono policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 443) 98 084 gauti skundai, bus ir daugiau.
Per septynis šių metų mėnesius mūsų rajone už naminės degtinės laikymą ar realizavimą pradėtos 52 administracinės teisenos. Šis skaičius išlieka stabilus antrus metus iš eilės – pernai per tą patį laikotarpį tokių administracinių teisenų buvo vos trimis mažiau.

One Reply to “Pareigūnai aptiko du naminukės „taškus“”

  1. Mažeikietis parašė:

    Prašau paskelbti naminukės tyrimo rezultatus. Jei gėrimas geros kokybės- reikia atsiprašyti gamintojų ir paleisti. Netrukdykime nacionaliniam verslui. Jei rasite kokių tirpiklių ar ploviklių priedų- griežtai bausti ir išleidžiant išspardyti užpakalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*