Pareigūnai pastebi: kiekviena „pražuvėlių“ paieška – skirtinga

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams policijos pareigūnams dažnai tenka ieškoti iš namų išėjusių ir kurį laiką negrįžtančių paauglių – kai kurie jų per mėnesį prapuola ne kartą.
Tačiau rugpjūtį buvo pranešta apie tris dingusius rajono gyventojus, kurie anksčiau prapuolę nebuvo, – kai kurie jų – vyresnio amžiaus.

Du „pražuvėliai“ atsirado

Du pranešimai apie dingusius asmenis Mažeikių rajono policijos komisariatą pasiekė rugpjūčio tryliktąją. Iš pradžių kreipėsi susirūpinusi Ventos gatvės gyventoja, kuri teigė, jog prieš tris dienas iš namų į darbą išėjo ir negrįžo 55-erių metų jos sugyventinis.
Tą pačią dieną su pareiškimu dėl dingusio 26-erių metų sūnaus kreipėsi mūsų rajono gyventoja. Ji teigė, kad dar išvakarėse bendravo su sūnumi, o vėliau su juo susisiekti nebepavyko. Pareigūnai ir artimieji žinojo tik tiek, kad jis galimai su draugu pėsčiomis išėjo iš Vilniaus.
Rugpjūčio keturioliktąją buvo pradėta 58-erių metų Versmės gatvės gyventojos paieška. Ši moteris nenustatytu laiku automobiliu išvažiavo iš namų ir dingo.
Kaip penktadienį informavo policijos pareigūnai, vyresnių mažeikiškių paieška baigėsi sėkmingai – abu jie atsirado jau kitą dieną po paieškos paskelbimo, o štai jauno vyriškio paieška kol kas tęsiama.

Paieškų pobūdis skiriasi

Kiekvienas žmogus pajunta nerimą, kai artimas giminaitis ilgesnį laiką negrįžta arba neatsiliepia į skambučius, kai nepavyksta su juo susisiekti.
„Paieška pradedama iš karto po to, kai gaunamas pareiškimas, tačiau paieškų veiksmai kiekvienu atveju skiriasi: atsižvelgiama į dingimo aplinkybes, dingimo priežastis ir į prapuolusio žmogaus gyvenimo būdą bei asmenybę“, – pastebi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Aušra Blaževičienė.

Plačiau skaitykite laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*