Pareigūnai prašo atpažinti daiktus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai informuoja gyventojus, kad, sulaikius du įtariamuosius vagišius, aptikta daiktų, kurie galimai yra vogti, ir prašo atsiliepti jų savininkus.

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariato pareigūnai sulaikė du Telšių miesto gyventojus, kurie įtariami vagystėmis iš sodybų, kitų gyvenamų ar negyvenamų patalpų, į jas įsibraunant ar kitaip patenkant. Pareigūnai mano, kad vagystės buvo vykdomos ne tik Telšių, bet ir kituose, taip pat ir Mažeikių, rajonuose.
Atlikus kratas sulaikytų asmenų gyvenamosiose, ūkinėse ir pagalbinėse patalpose, buvo rasta įvairių daiktų, kurie galimai yra vogti. Pareigūnai aptiko automobilių remonto raktų rinkinius, „Stihl“ benzininį pjūklą, „Bosch“ elektrinius gręžtuvus, nešiojamąją žoliapjovę (trimerį), žoliapjovę, elektrinius pjūklus, suktukus ir kitus įrankius.
Siekiant, kad asmenys atsakytų už įvykdytas vagystes, svarbu nustatyti, ar pas juos rasti daiktai yra pagrobti. Todėl, atpažinus savo daiktus, kurių nuotraukos yra patalpintos interneto puslapyje telsiai.policija.lrv.lt, pareigūnai gyventojų prašo apie tai pranešti, nepaisant to, kokios piniginės vertės yra daiktai.
Tų gyventojų, kurie atpažino savo daiktus ar turi kitos reikšmingos informacijos, prašoma apie tai pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Andriui Norbutui, tel. 8 700 61 218, Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui, tel. nr. 8 700 61 200.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*