Pareigūnai stebi eismą, stabdo pažeidėjus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nors policija didesnių reidų keliuose šiuo metu neorganizuoja, tačiau pareigūnų ekipažai nuolat budi, o vairuotojų pažeidimai yra fiksuojami.

Kalbėdamas apie patruliavimą rajono keliuose karantino metu, Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius pažymėjo: masinių reidų, kai dalyvauja didelis būrys pareigūnų, šiuo metu nevyksta, tačiau padėtis kontroliuojama. Pareigūnai dirba ekipažais, turi visas būtinas apsaugos priemones. Stabdydami pažeidėjus, jie naudoja kaukes ir pirštines.
„Paklusti pareigūno reikalavimams sustoti, net jeigu jis nėra užsidėjęs kaukės, būtina. Kitu atveju vairuotojas gali būti nubaustas už teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymą. Sustojęs vairuotojas paprasčiausiai gali neatidaryti lango, kol pareigūnas neužsidės kaukės.
Mes saugome ir pareigūnus, ir eismo dalyvius, todėl stengiamės dirbti nuotoliniu būdu – administraciniame protokole įrašoma, kad su pažeidimu sutinka, tačiau dėl koronoviruso atsisako pasirašyti, o, jeigu yra galimybė, protokolą nusiunčiame elektroniniu paštu“, – informavo skyriaus viršininkas.
Šiuo metu transporto priemonės stabdomos tik tokiu atveju, kai yra akivaizdus Kelių eismo taisyklių pažeidimas – kalbama mobiliuoju telefonu, nenaudojami saugos diržai ir panašiai. Dokumentų patikrinimų kol kas atsisakyta.
Pasak D. Petrulevčiaus, didesnis dėmesys šiuo metu skiriamas ir automobiliams su užsienio valstybių numeriais – tikrinama, ar asmuo laikosi saviizoliacijos sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*