Pareigūnams įkliuvo girtas dviratininkas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pasivažinėjimas dviračiu trečiadienį rajono gyventojui baigėsi dviem administracinėmis teisenomis – policijos pareigūnai jam skirs baudą už vairavimą neblaiviam, medžiaga dėl policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo perduota teismui.
Kurmaičiuose trečiadienį budėjęs Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas pastebėjo važiuojantį dviratininką, kuris buvo akivaizdžiai neblaivus. Pareigūnai dviratininką bandė sustabdyti, tačiau šis jų reikalavimų nevykdė, bandė sprukti, tačiau buvo sulaikytas. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, vyriškiui buvo nustatytas sunkus, 3,15 promilės, girtumas.
Už girtumą, kuris siekia daugiau negu pusantros promilės, dviratininkui gresia bauda nuo 150 iki 200 eurų, o už pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą – bauda nuo 90 iki 140 eurų.
Šiemet iki birželio Mažeikių rajone buvo sulaikyta 18 neblaivių dviratininkų (septyni iš jų – gegužės mėnesį), pernai per penkis mėnesius neblaivių dviratininkų buvo sulaikyta dvidešimčia daugiau – 39.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*