Pareigūnams teko tramdyti JAV pilietį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sausio mėnuo Mažeikių rajone pažymėtas tuo, jog policijos pareigūnai užregistravo nemažai nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu kitam žmogui. Iki paskutinės mėnesio dienos dėl tokių veikų pradėta devyniolika ikiteisminių tyrimų.

Tik paskutinė šio mėnesio savaitė buvo gerokai ramesnė – iki penktadienio pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas. Antradienio vakarą pareigūnų ekipažas skubėjo į Durpyno gatvėje esantį namą, kur teko raminti 39-erių metų Jungtinių Amerikos Valstijų pilietį. Pirminiais policijos duomenimis, vyras panaudojo smurtą prieš blaivią savo penkeriais metais jaunesnę žmoną.
Įtariamasis buvo sulaikytas namuose, girtumą tikrintis atsisakė.
Pareigūnai primena, kad tam, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

2 Atsakymai į “Pareigūnams teko tramdyti JAV pilietį”

  1. o parašė:

    Kodel policija neviesino sio ventos 35 namo ivykio i si buta daznai vaziuoja ir greitoji ir policija o ta diena policija isveze motteri o greioji vyra ir uz tai mokame mes visi

  2. Įdomu parašė:

    Įdomu kiek mokesčių mokėtojams kainavo šeimyninis pasilinksminimas Ventos g. sausio 14 d.vakare. Suvažiavo ir policija ir greitoji.(Beje greitoji buvo ir sausio 13 ryte.) Vyrą išvežė greitoji, moteriškę policija. Linksminasi žmonės už mokesčių mokėtojų pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*