Pareigūnų budėjimai – prie švietimo įstaigų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai informuoja, kad nuo sausio 20-osios vyks sustiprintas pareigūnų budėjimas prie rajono švietimo įstaigų.

Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo, kad žmonės yra susirūpinę vaikų saugumu. „Policijos pareigūnus pastarosiomis savaitėmis pasiekia daug piliečių nusiskundimų: tėvai, atvykstantys prie lopšelių-darželių arba atvežantys vaikus prie kitų ugdymo įstaigų, nesilaiko Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Jiems negalioja nei kelio ženklai, nei horizontalios kelio ženklinimo linijos. Tuo keliamas pavojus į šias įstaigas ateinantiems vaikams.
Taip pat elgiasi ir moksleiviai, kurie atvyksta į mokyklas savo transporto priemonėmis“, – teigė Reagavimo skyriaus viršininkas.
Atsižvelgiant į tai, nuo sausio 20-osios dvi savaites vyks sustiprintas budėjimas prie švietimo įstaigų, Kelių eismo taisyklių pažeidėjai bus fiksuojami ir baudžiami. Pareigūnai prie įstaigų budės rytinėmis valandomis, kai vaikai yra atvežami, ir popietinėmis, kai jie išvežami iš įstaigų. Budėjimas vyks tiek policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtais, tiek nepažymėtais automobiliais.
Policijos pareigūnai ragina vairuotojus ir kitus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, būti vienas kitam tolerantiškais, nes eismo saugumas visiems yra prioritetas.

4 Atsakymai į “Pareigūnų budėjimai – prie švietimo įstaigų”

 1. Anonimas parašė:

  Jus geriau pakontroliuokit rytais kaip kiemus uzstato issiziojeliai, kad net isvaziuoti neimanoma.

 2. lolas parašė:

  Viskas teisingai. Tik tas reidas turi būti ne dviejų savaičių, o dviejų metų, su pertraukomis per mokinių atostogas. Tik per ilgą laiko tarpą galima pasiekti pokyčių.

 3. V. D. parašė:

  Labai gerai, senai taip reikėjo!

 4. Ruslanas parašė:

  Labai puiku taip ir turėtų būti visada…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video