Pareigūnų reikalavimus privalu vykdyti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių mieste nepilnamečių ekipažas kėlė pavojų kitiems eismo dalyviams, nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams sustoti, antradienį dėl šios priežasties Kaune pareigūnams teko panaudoti tarnybinį ginklą.

Praėjusį penktadienį šešiolikmetis vairuotojas automobiliu „SAAB“ spruko Naftininkų ir Vilties gatvėmis nuo jį stabdžiusių policijos pareigūnų, nekreipė dėmesio į šviesos ir garso signalus, ignoravo policininkų reikalavimus iki tol, kol atsitrenkė į kelio bordiūrus.
Antradienio naktį Kaune nestojo pareigūnų stabdomas „Mercedes Benz“, persekiojant nestojusį automobilį, pareigūnas į jį iš tarnybinio pistoleto iššovė tris šūvius. Incidento metu buvo peršautos automobilio priekinio ir galinio ratų padangos, prie vairo sėdėjo neblaivus (1,41 promilės) ir neturintis teisės vairuoti 34-erių metų vyras.
„Šaudymas iš tarnybinio ginklo yra kraštutinė priemonė sustabdyti pavojų keliantį automobilį. Tiek šiais metais, tiek pernai mūsų rajone tokios priemonės mūsų pareigūnams panaudoti neteko, o ir praėjusios savaitės atvejis, kai paauglys spruko nuo policijos pareigūnų, buvo pirmasis“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*