Per budėjimą – keturi neblaivūs vairuotojai

Nedažnai pasitaiko, kad ne savaitgalio dienomis būtų sulaikoma tiek neblaivių vairuotojų. Sigitp STRAZDAUSKO nuotr.

Per ketvirtadienio vakarą ir ankstų penktadienio rytą – keturi neblaivūs eismo dalyviai, vienas iš kurių vairavo motociklą. Tokį netikėtą „derlių“ surinko Mažeikių gatvėse budėjęs vienas policijos ekipažas.

Pirmasis į pareigūnų rankas pusę devynių vakaro įkliuvo motociklą vairavęs mažeikiškis Ž. R. M. Valančiaus gatvėje sustabdytas keturiolikos metų vairavimo stažą turintis motociklininkas į alkoholio tikrintuvą įpūtė 0,96 promilės – tai yra lengvas girtumas.
Prieš vienuoliktą valandą Žemaitijos gatvėje pareigūnai sustabdė „Nissan“, prie kurio vairo sėdėjo ketverius metus automobilį vairuojantis 21-erių metų T. G. Jam nustatytas 0,67 promilės girtumas. Abiem jiems gresia bauda nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio litų su teisės vairuoti atėmimu nuo metų iki pusantrų.
Gerokai didesnė bausmė laukia jau penktadienį apie pusę dviejų nakties į policijos akiratį Židikų ir Vakarų gatvių sankryžoje patekusio 22-ejų metų N. J. Prie „VW Golf“ vairo jis sėdo būdamas vidutinio girtumo (1,69 promilės), nors apie gresiančią atsakomybę jau turėjo žinoti – jo vairavimo stažas penkeri metai.
Paskutinis į budėjusio ekipažo rankas pateko 24-erių metų vairavimo stažą skaičiuojantis keturiasdešimtmetis D. V. Liaudies gatvėje pusę šešių ryto sustabdyto automobilio vairuotojas į alkoholio tikrintuvą įpūtė 1,33 promilės.
Pasak rajono patrulių būrio viršininko Nerijaus Gurausko, kad per naktį, ir ypač ne savaitgalio dienomis būtų sulaikoma tiek neblaivių vairuotojų – nedažnai pasitaiko.
„Atšilo orai ir, matyt, vairuotojai atsipalaidavo, bet kaip žmonės nepagalvoja, kad kelia mirtiną pavojų sau ir kitiems? Šie faktai dar kartą patvirtina, kad budėjimą ir neblaivių vairuotojų kontrolę vakarais reikia stiprinti. Ir mes tai darome“, – patikino N. Gurauskas.

5 Atsakymai į “Per budėjimą – keturi neblaivūs vairuotojai”

 1. Š. Holmsas parašė:

  Ž.R. man kvepia Žydrium.. Ar ir tokie papuola?

 2. a pacans parašė:

  ziurek neprisilakstyk pacans

 3. d parašė:

  oho taip iseina kad tas T.G. jau nuo 17m teises turi, idomiai ce

 4. pacans parašė:

  lakstem ir lakstysim ! sedek geriau troboj

 5. as parašė:

  Jeigu butu kas daroma tai vakarais zemaitijosgatveje nelakstytu tokiais greiciais kaip dabar laksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video