Per šią savaitę – du ūkinių pastatų gaisrai

Po Daubariuose kilusio gaisro iš ūkinio pastato liko tik sienos, šalia buvęs gyvenamasis namas išgelbėtas. Nuotrauka iš PGT archyvo

Ketvirtadienį nuo ankstaus ryto ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti liepsnojančio pastato Daubariuose. Į gaisrų apskaitą įtraukti kaminuose degę suodžiai šiemet gerokai pakoregavo sausio mėnesio gaisrų statistiką.  

Tai, kad Daubariuose Tvenkinio gatvėje prieš devintą valandą ryto dega namas, pirmieji pastebėjo gyvenantieji kitoje tvenkinio pusėje. Kai dvi Mažeikių ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos ir vėliau prie jų prisijungęs Balėnų ugniagesių komandos ekipažas atvyko į vietą, ugnis jau siautėjo visame ūkinės paskirties pastate, šiferinis jo stogas buvo sukritęs. Ugnis grasino įsisukti ir į už metro nuo pastato esantį medinį gyvenamąjį namą – ant jo krito ugnies žiežirbos.
Ugniagesių gelbėtojų pastangomis gyvenamąjį namą pavyko apsaugoti nuo ugnies, tačiau nudegė ir buvo nuardytas ūkinės paskirties pastato, kuriame – malkinė, pirtis, katilinė ir garažas, stogas, vietomis apdegė medinis perdengimas, išdegė medine apdaila dengtos garažo patalpos. Aprūko ir pirties bei katilinės patalpos, namo savininkas, iki atvykstant ugniagesiams, spėjo iš garažo išvaryti lengvąjį automobilį.
Gaisro gesinimas truko daugiau kaip dvi valandas, jo kilimo priežastis tiria Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Tai jau antrasis gaisras per savaitę mūsų rajone – ankstų pirmadienio rytą užgesintas gaisras Svirkančiuose.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*