Per tris dienas – trys nepagrįsti iškvietimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmosiomis savaitės dienomis Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai tris kartus vyko pagal nepagrįstus pranešimus: atvykus į vietą, paaiškėdavo, jog ugniagesių pagalba nereikalinga.

Pirmadienį Naftininkų gatvės 46-ojo namo gyventoja skubios pagalbos telefonu 112 pranešė, kad bute jaučiamas dujų kvapas. Atvykę pareigūnai nustatė, kad vyksta dujų nuotėkis, ir budėjo vietoje, kol atvykę dujų tarnybos meistrai gedimą pašalino.
Antradienį dėl po kiemą pasklidusių dūmų ir įtarimų, kad kažkas dega, ugniagesius iškvietė Obuolių gatvės gyventoja. Atvykus Mažeikių PGT ekipažui, buvo išsiaiškinta, kad kaimynai užkūrė kubilą, gaisro pavojaus nėra.
Trečiadienio pavakarę Žemaitijos 60-ojo namo gyventojas susirūpino, kad kaimynui kas nors gali būti atsitikę, nes jis neatidaro durų.
Ugniagesiai pro ketvirtame aukšte paliktą atvirą langą pateko į patalpas, tačiau nieko jose nerado, o po kurio laiko grįžo ir patys buto šeimininkai.
Tokių nepagrįstų skambučių, kai ugniagesių gelbėtojų pagalba nėra būtina, skaičius šiemet artėja prie pusšimčio (49) – šešiais mažiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video