Pėsčiųjų perėjoje partrenktas mažeikiškis mirė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Uostamiesčio gydymo įstaigoje mirė praeityje garsus futbolininkas mažeikiškis, kuris buvo sužalotas pėsčiųjų perėjoje.

Eismo nelaimė įvyko lapkričio vienuoliktosios vakarą Žemaitijos gatvėje. Pirminiais policijos duomenimis, apie devintą valandą vakaro 67-erių metų Ventos gatvės gyventojas ties trečiuoju šios gatvės namu ėjo per važiuojamąją kelio dalį nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje. Tuo metu šia gatve Ventos ir Žemaitijos gatvių sankryžos link skubėjo taksi automobilis „Renault Megane“, kurį vairavo 61-erių metų mažeikiškis.
Transporto priemonė nepraleido iš kairės į perėją įėjusio pėsčiojo ir jį partrenkė bei sužalojo. Dėl kūno sužalojimų praeityje legendinės Mažeikių „Atmosferos“ futbolo komandos kapitonas buvo išvežtas į Mažeikių ligoninę, po to pervežtas gydyti į uostamiesčio gydymo įstaigą, kurioje mirė.
Dėl mirtimi pasibaigusios avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tai jau septinta tragedija šiais metais, kai mūsų rajono keliuose žūva žmonės. Pernai per dešimt mėnesių rajono keliuose žuvo keturi žmonės.

4 Atsakymai į “Pėsčiųjų perėjoje partrenktas mažeikiškis mirė”

 1. , parašė:

  reikėtų perėjose padaryti pakilėjimus,kad kiekvienas priartėjęs nelėktų kaip akis išdegęs o pristabdytų,labai gerai padarė naujai rekonstruotai gatvei Naftininkų ir daliai Gamyklos ,kai privažiuoji nenorom tenka pristabdyti,nes yra kalnelis ir tada manau žmogaus mirtinai nesužalos

 2. parašė:

  Gaila žmogaus, bet pėstieji taipogi galėtu labiau save pasaugoti. Vairuotojus smerkti gali tik tie kurie prie vairo niekad nesėdėjo. Užuojauta abiejų artimiesiems.

 3. vija parašė:

  Ilsėkis ramybėje, Zigmai…Na, o taksi tai lekia kaip be galvos visuose miestuose

 4. Sirgalius (1973-ieji) parašė:

  Gaila Zigmo. Kažkada stipriai spardydavo kamuolį. Amžiną atilsį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*