Pirmenybių medaliai – mažeikiškiui pareigūnui ir jo augintiniui

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Antrus metus iš eilės prizinę vietą pirmenybėse, kuriose varžėsi šalies policijos pareigūnai, dirbantys su tarnybiniais šunimis, iškovojo Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėjas Saulius Žymantas su savo augintiniu Grantu.

Tris dienas Vilniuje, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdyboje, vyko tradicinės Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo dvidešimt trys Estijos, Latvijos ir Lenkijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis.
Pareigūnai ir jų keturkojai augintiniai savo sugebėjimus turėjo pademonstruoti, įveikdami keturias užduotis: apsaugos, žmogaus paieškos, pėdsekystės ir šuns valdymo.
Susumavus rungčių rezultatus paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai: pirmą vietą užėmė Kauno AVPK atstovas Ramūnas Antanaitis su šuniu Baksi, antra liko klaipėdietė Vita Mockutė su kalyte Boni, trečia vieta atiteko mažeikiškiui Sauliui Žymantui ir jo augintiniui Grantui. Įdomu, kad visi trys šunys, iškovoję prizines vietas, yra iš vienos vados.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*