Plėšikas sumušė ir apvogė motiną

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikiuose registruoti dar du plėšimai. Nors nukentėjusiems asmenims padaryta žala viršija tik porą šimtų litų, už šiuos prie sunkių ir labai sunkių priskiriamus nusikaltimus laukia griežta bausmė – areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Pirmasis nusikaltimas registruotas apie ketvirtą valandą ryto: pas 54-erių metų Draugystės gatvės gyventoją į namus užėjo du iš matymo pažįstami vyriškiai. Atvykėliai bute elgėsi kaip namie –sumušė šeimininką ir iš buto pagrobė bėginį dviratį, kuris įvertintas šimtu litų.
Trečią valandą po pietų į vieną Vasario 16-osios gatvės butų, naudodamas jėgą, įsiveržė 32-ejų metų vyrukas. Nepaisydamas 65-erių metų savo motinos protestų, sūnus ją sumušė, iš piniginės pagrobė du šimtus dešimt litų ir išėjo savo keliais.
Tai jau antras atvejis šį mėnesį, kai vaikai iš savo gimdytojų atima pinigus – prieš savaitę toks atvejis buvo bute Draugystės gatvėje, kai 22-ejų metų sūnus iš motinos pagrobė penkiasdešimt litų ir paspruko.
Plėšimų per devynis šių metų mėnesius Mažeikių rajone gerokai sumažėjo – registruota dvylika tokių nusikaltimų, kai pernai per tą patį laikotarpį jų buvo dvidešimčia daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*