- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Po savaitgalio – penki įtariamieji

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Grasinimai nužudyti, fizinė prievarta – penkis ikiteisminius tyrimus dėl šių veiksmų savaitgalį pradėjo mažeikiškiai policijos pareigūnai.

Smurtautojai atvėso areštinėje

Penktadienio vakarą policijos areštinėje atsidūrė 25-erių metų rajono gyventoja. Draugystės gatvėje kilusio žodinio konflikto metu ji trenkė šešeriais metais vyresniam sugyventiniui per veidą.
Šeštadienio naktį Viekšniuose kilo konfliktas – 51-erių metų neblaivus (nustatytas 1,04 promilės girtumas) vyras namuose sumušė 11 metų jaunesnę žmoną. Vyriškis nekreipė dėmesio į tai, kad smurtą matė aštuonmetis vaikas.
Prasidėjus sekmadieniui Draugystės gatvės viešbučio koridoriuje neblaivus 20-metis nenustatytu daiktu trenkė taip pat neblaiviam (nustatytas girtumas) vienuolika metų vyresniam vyrui į galvą bei veidą. Smurtautojui nustatytas 2,36 promilės girtumas, jo aukai – 1,60 promilės.

Pagrasino susidoroti

Šeštadienio vakarą pas moterį į jos namus Tyliojoje gatvėje atėjo buvęs sugyventinis. Susitikimo metu kilo konfliktas ir 57-erių metų vyras pagrasino buvusiai gyvenimo draugei, kad ją užmuš.
Penktadienio vakarą incidentas kilo Mažeikių ligoninėje: čia nepažįstamas asmuo kitų žmonių akivaizdoje grasino 48-erių metų vyrui, kad su juo susidoros. Įtariamasis šiuo metu nustatinėjamas.
Visi sulaikyti smurtautojai buvo uždaryti į policijos areštinę.
Dėl fizinio skausmo sukėlimo šiais metais mūsų rajone pradėta 218 ikiteisminių tyrimų, o taip pat 26 tyrimai dėl grasinimų nužudyti.