Pobūvio svečiai liko be muzikanto

Norint apsisaugoti nuo tokių aferistų, pareigūnai ragina gyventojus rinktis tik geras rekomendacijas turinčius muzikantus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius apgavo muzikantas iš Klaipėdos. Dėl sukčiavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumokėjo avansą

Internetiniame portale skelbiu lt. rajono gyventojas aptiko, kad trisdešimtmetis muzikantas iš Klaipėdos Egidijus už nedidelį mokestį mielai palinksmintų renginio svečius. Susisiekęs su muzikantu, mažeikiškis gavo patikinimą, kad muzikantas atvyks į žmonos jubiliejų, tik paprašęs  sumokėti avansą – tris su puse šimto litų.
Šią sumą vyriškis muzikantui pervedė, tačiau šis į pobūvį neatvyko, pinigų negrąžino ir telefonu nebeatsiliepia.

Apgavo ne vieną

Pareigūnai, pradėję aiškintis situaciją, pašnekesių forumuose aptiko ne vieną nusiskundimą, kad minėtas muzikantas jau ne kartą yra apvylęs užsakovus.
Policijai pavyko susisiekti su įtariamojo artimaisiais, ir šie pripažino, kad vyras paima avansą, prisigeria ir vėliau neatvyksta į renginius. Surinkta medžiaga bus perduota uostamiesčio pareigūnams, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl sukčiavimo.
Norint apsisaugoti nuo tokių aferistų, pareigūnai ragina gyventojus rinktis tik geras rekomendacijas turinčius muzikantus, prieš sumokant avansą daugiau sužinoti apie jų patikimumą iš pažįstamų asmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*