Policija ieško 4 paauglių ir dviejų vyriškių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tarp savaitgalį pradėtų šešių paieškos bylų pareigūnams nerimą kelia mįslingas dviejų vyriškių dingimas.

Ieško vyriškių

Šeštadienį policijos pareigūnai pradėjo 42-ejų metų mažeikiškio, kuris dingo Kaune, paiešką. Pirminiais duomenimis, penktadienio vidurdienį jis išėjo iš Kauno klinikų ir iki šiol negrįžo nei į klinikas, nei į namus Mažeikiuose.
Tą pačią dieną pradėta ir mūsų rajono 55-erių metų gyventojo paieška, kuris dingo dar prieš savaitę. Sausio 19-osios rytą vyras išvyko į darbą ir prapuolė kaip į vandenį – su juo nėra galimybės susisiekti, jo buvimo vieta nežinoma.
Kaip informavo policija, pirmadienį apie abiejų vyrų likimą dar nebuvo jokių žinių.

Prapuola ne pirmą kartą

Kitos paieškos pradėtos dėl keturių paauglių, pasišalinusių iš šeimynų ir Bendruomeninio pagalbos centro, – beje, nebe pirmą kartą. Pasak pareigūnų, jie arba patys atsiras, arba juos mieste pastebės policininkai.
Šeštadienį iš Urvikiuose įsikūrusios šeimynos ne pirmą kartą prapuolė 14-metė, o iš Laisvės gatvėje esančio Bendruomeninio pagalbos centro išėjo ir negrįžo 17-metis, sekmadienį iš šio centro išėjo tokio pat amžiaus mergina, o iš namų Ventos gatvėje – 15-metė mažeikiškė.
„Apie šiuos paauglius yra informuoti mieste dirbantys ekipažai, jie turi dingusiųjų požymius, nuotraukas. Paaugliai prapuola jau nebe pirmą kartą ir paprastai paieškos baigiasi sėkmingai. Pavyzdžiui, dvi prapuolenės buvo sulaikytos apsivogusios prekybos centruose, kiti nepilnamečiai taip pat sėkmingai parsiranda į namus“, – „Santarvei“ sakė rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Paulius Šimkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*