Policija prašo visuomenės pagalbos

Nuotrauka iš policijos archyvo

Nuotrauka iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai tikslina dviejų eismo įvykių aplinkybes ir prašo mažeikiškių pagalbos.

Rugsėjo 1 d., apie septintą valandą vakaro, Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžos pėsčiųjų perėjoje automobilis „Mercedes Benz“ susidūrė su dviračiu važiuojančia apie 14-os metų mergaite. Dviratininkė, pabendravusi su automobilio vairuotoja, iš eismo įvykio vietos pasišalino, nenurodžiusi savo duomenų.
Avarijos metu buvo apgadintas automobilis. Įtariama, kad sužeidimų galėjo patirti ir dviratininkė. Norint nustatyti visas avarijos aplinkybes, būtina ir mergaitės apklausa. Ji buvo surištais juodais plaukais, užsidėjusi veidrodinius akinius nuo saulės, vilkėjo šviesios spalvos marškinėlius, važiavo sportinio tipo dviračiu.
Rugsėjo 3 d., apie pirmą valandą dienos, žiedinėje Sedos ir Vilties gatvių sankryžoje įvyko avarija: susidūrė automobilis „Toyota Sienna“ ir motociklas „Suzuki“ (žr. nuotraukoje).
Eismo įvykio dalyviai nebuvo sužeisti, tačiau nesutaria dėl kaltės. Taip pat yra neaiškumų dėl avarijos aplinkybių.
Asmenis, mačiusius kurį nors eismo įvykį, atpažinusius mergaitę ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Jurgą Daukintaitę-Sluckuvienę, tel. 8 672 29 268, atvykti į komisariatą – Mažeikiai, Gamyklos g. 36, 235 kabinetas arba skambinti Bendrosios pagalbos telefonu 112

One Reply to “Policija prašo visuomenės pagalbos”

  1. B. parašė:

    Gal tai ne ta “Toyota Sienna”, tačiau lygiai tokią pat esu matęs vairuojant jaunos moters. Vairuoja labai neatsakingai, su kažkokia arogancija. Įsitikinusi, kad jai turi būti pirmenybė, nes ji moteris ir dar su didele mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*