Policijos veteranai apžvelgė metų veiklą

Gausus LPVA Mažeikių filialo narių ir svečių būrys susirinko į policijos komisariato salę. Nuotrauka iš filialo archyvo

Mažeikių filialas Lietuvos policijos veteranų asociacijos yra įvertintas kaip vienas iš aktyviausių šios asociacijos filialų. Mažeikiškiai policijos veteranai sustoti neplanuoja – ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime ne tik pasidžiaugta nuveiktais darbais, bet ir aptarti ateities planai.

Įteikė padėkos raštą

Mažeikių filialo susirinkimas, kuris vyko Mažeikių rajono policijos komisariato salėje, dar kartą pademonstravo, kad jo nariai yra aktyvūs – iš šimto filialo narių jame dalyvavo 91. Tai pažymėjo ir susirinkime svečiavusis Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos sekretorė Alicija Zacharevič, kuri filialo vadovei Danutei Mockienei įteikė valdybos padėkos raštą už aktyvią veiklą.
Šią veiklą iliustruoja ir ataskaitos metu pateikti faktai – iš viso per metus mažeikiškiai teisėtvarkos veteranai dalyvavo 22 renginiuose, per trejus metus surengta, organizuota ir dalyvauta 64 renginiuose.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys pasidžiaugė veteranų aktyvumu ir gausa, pažymėjo, kad ir Klaipėdos, ir Telšių apskrityse tai yra aktyviausias teisėtvarkos veteranų kolektyvas.

Vainikavo koncertas

Susirinkimo metu buvo išklausyta finansinė praėjusių metų filialo ataskaita, spręsti organizaciniai klausimai: patvirtinta valdyba, jos pirmininke vėl išrinkta D. Mockienė, patariamoji taryba.
Susirinkimo metu pasveikintas jubiliejų šventęs Remigijus Gudauskas, garbės nario pažymėjimas įteiktas Steponui Builovui, už aktyvią veiklą LPVA pirmininko Vytauto Navicko padėkos įteiktos Vidmantui Mickui, Aidui Bilotui, Artūrui Giržadui, Albinui Sujetai ir Juozui Samušiui.
Tradiciškai teisėtvarkos veteranų susirinkime ne tik aptarti klausimai, bet ir surengtas koncertas – . šį kartą buvo klausomasi autorinių dainų atlikėjų Stanislovo Žebrausko ir Danguolės Juškienės.

Ragina prisijungti

Veteranai jau šį mėnesį yra numatę ir pramogų – ruošiamasi ekskursijai į Akmenės karjerus, planuojama dalyvauti Lietuvos policijos veteranų asociacijos konferencijoje Vilniuje, kur bus pažymėtas šios asociacijos dešimtmetis ir pristatyta knyga apie ją. Šioje knygoje atsispindės ir mažeikiškių veteranų veikla.
„Šiuo metu po karantino atšaukimo viskas po truputį atsigauna – derinamos kitų rajonų veteranų renginių datos. Kur būsime kviečiami, ten ruošiamės dalyvauti.
Norime paraginti visus, kurie baigė tarnybą teisėtvarkos sistemoje, nesvarbu, ar policijoje, ar gaisrinėje, ar pasienyje, prisijungti prie mūsų – juk tuo gyvenimas nesibaigia, veiklos buvusių pareigūnų būryje yra daug, visiems malonu kartu pabūti, prisiminti ir pasidžiaugti“, – ragina filialo valdybos pirmininkė D. Mockienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*