Prevencinių reidų policija planuoja dar daugiau

Reidų padažnėjimą lemia vis ilgėjantis tamsusis paros metas, o tai yra viena iš priežasčių nusikalstamumui augti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos reidų savaitgaliais intensyvumą jau pastebėjo ir rajono gyventojai – kai kurie stebėjosi buvę sustabdyti net kelis kartus per vakarą.

 Tai, kad prevencinių reidų organizuojama gerokai daugiau, patvirtino ir Mažeikių policijos komisariato prevencinio poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas.
„Suplanuojame, kad kiekvieną savaitgalį bent keturioms penkioms valandoms į rajoną išvyktų keturi penki policijos ekipažai. Jie kurį laiką pasisukinėja vienoje seniūnijoje, po to vyksta į kitą, paskui vėl grįžta į ankstesniąją. Tokiu būdu praėjusį savaitgalį aprėpėme Sedos, Viekšnių, Laižuvos, Židikų bei Šerkšnėnų seniūnijas. Reido rezultatas – nustatyti keturi kelių eismo taisyklių pažeidėjai“, – informavo poskyrio viršininkas.
Reidų padažnėjimą lemia vis ilgėjantis tamsusis paros metas, o tai yra viena iš priežasčių nusikalstamumui augti. Juolab kad didžioji dalis miestelių ir gyvenviečių gatvių nėra tinkamai apšviestos.
Pasak pareigūno, policijos komisariate stebima ir analizuojama nusikalstamumo būklė rajone, nustatomos „karštosios“ vietos ir stengiamasi suplanuoti reidų maršrutus taip, kad šias apylinkes policijos ekipažai apvažiuotų kiek galima dažniau.
„Prevenciniai reidai vyks ir gruodį, ypač jų padažnės prieššventiniu ir švenčių laikotarpiu“, – sakė A. Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*