Prie automobilio vairo – įkaušus ir be teisių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prie vairo sėdusiai vairuotojo teisių neturinčiai ir išgėrusiai moteriai tai nepasirodė kliūtis leistis į kelionę. Ši kelionė baigėsi smūgiu į apšvietimo stulpą.

Trečiadienio vakarą iš Viekšnių pranešta, kad vienoje iš pagrindinių miestelio gatvių į apšvietimo stulpą atsitrenkė automobilis. Informuota, jog atvykti reikėtų ne tik policijos ekipažui, bet ir ugniagesiams gelbėtojams.
Specialiosios tarnybos, atvykusios prie S. Dariaus ir S. Girėno gatvės 36-ojo namo, aptiko į stulpą atsitrenkusį automobilį „VW Passat“. Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, jog teisių vairuoti neįgijusi 31-erių metų moteris sėdo prie automobilio vairo, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, jai nustatytas 1,79 promilės girtumas. Moteris sulaikyta ir pristatyta į policijos komisariatą, dėl avarijos ir girtumo, kuris viršijo pusantros promilės, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Atvykę vietos ugniagesiai gelbėtojai nustatė, kad pasviręs stulpas pavojaus nekelia, laidai nenutraukti, todėl jie tik nušlavė automobilio duženas nuo kelio dangos.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*