Prie ežero – chuliganų išpuolis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienio pavakarę prie Plinkšių ežero anksčiau į policijos akiratį nepatekę vyriškiai sumušė du rajono gyventojus.
Pirminiais policijos duomenimis, viešoje vietoje netinkamai elgėsi nuo alkoholio apsvaigę 29-erių ir 31-erių metų vyriškiai. Vyrai sumušė tuo metu prie ežero buvusius 34-erių ir 22-ejų metų rajono gyventojus.
Atvykę policijos pareigūnai chuliganus sulaikė. Vyresniajam nustatytas 3,5 promilės girtumas, jaunesniajam – 3,07 promilės.
Dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, už chuliganišką elgesį vyriškiams gresia nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki dvejų metų.

4 Atsakymai į “Prie ežero – chuliganų išpuolis”

 1. Apolinaras parašė:

  Tai, kad sulaikė. ko putoti. Toks gyvnimas ir pas mus ir JAV ir kitur nepurkštaukim, o pasmerkim.

 2. Dzonis parašė:

  Nesuprantu kaip nesugebejo apsiginti nuo tokiu pergerusiu apsimyzusiu degradu. Gaila, kad manes ten nebuvo.

 3. Jonis parašė:

  O policijos klierkai vis reorganizuoja,vis eksperimentuoja ,greit policijoj beliks tik virsininkas su savo pavaduotojais ir reorganizaciniu viziju matytojai ,pasiziurekit kiek po komisariata trainiojasi taip vadinamu policininku kurie metu metais nemate gyvo ziuliko ,popierius nuo ryto iki vakaro stumdo ir planus ataskaitas kurpia ir prie premiju pirmose eilese,

 4. Jurgita parašė:

  Kiek reikia išgerti, kad įpusti tokius skaičius?? Chuliganai siautėja nesiliauja bauginti zmonių. Reiketų degradukus pačius gerai išperti su kokiu daiktu, kad gyvenime daugiau nedrystu pakelti rankos prieš silpnesni…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*