Prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis rajono ugniagesiai gelbėtojai atlieka gelbėjimo darbus: skuba į pagalbą gyventojams, transporto priemonių vairuotojams ir policijai.

Pirmadienį, apie šeštą valandą vakaro, policijos pareigūnai mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kurmaičiuose ties įvažiavimu į sodų bendriją „Jazminas“ virš važiuojamosios kelio dalies yra nulūžęs medis. Krisdamas jis atsirėmė į kitą medį ir kelia pavojų saugiam eismui, nes bet kuriuo metu gali nugriūti ant pravažiuojančio automobilio.
Ugniagesiai gelbėtojai ilgai netruko, kad pašalintų šią grėsmę, per dvidešimt minučių jie supjaustė medį.
Pirmadienį, apie pusę devynių vakaro, netoli AB „ORLEN Lietuva“ nuo kelio nuvažiavo autobusas ir įklimpo. Atvykę Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai autobusą ištraukė. Panašią operaciją kovo 15-osios vakarą atliko ir židikiškiai ugniagesių komandos vyrai – Senmiestės kaime jie ištraukė įklimpusį policijos automobilį.
Šiais metais ugniagesiai gelbėtojai Mažeikių rajone gesino 37 gaisrus ir atliko 25 gelbėjimo darbus, šeši jų buvo susiję su ant važiuojamosios dalies nuvirtusių medžių šalinimu, pagalba transporto priemonių vairuotojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video